Me datë 08.03.2020, u zhvillua gara “Kampionati i Kosovës” për të rinjë  në qendrën e skijimit “Arxhena” në Brod, Dragash për kategoritë U8-U10-U12 në disiplinën  Sllallom i madh (GS) ndërsa kategoria  U14 dhe U16 në Sllallom (SL).

 

Më poshtë mund të gjeni rezultatet zyrtare nga kjo garë:

 

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [259.59 KB]

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [252.34 KB]

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [251.01 KB]