Me datë 07.03.2020 në qendrën e skijimit “Arxhena” në Brod, Dragash, u zhvillua gara “Kampionati i Kosovës” për të rinjë në disiplinën SL për kategoritë U14 dhe U16, kurse në disiplinën GS për kategoritë U8-U10-U12.

Më poshtë mund të gjeni rezultatet zyrtare nga kjo garë:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [259.25 KB]

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [254.76 KB]

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [253.04 KB]