277498708 4957582730994864 4530643940967030295 N

Me datë 27.03.2022 në bjeshkët e Belegut u zhvillua gara me karakter promovues Kupa Gjeravica 2022, në bashkëpunim me Komunën e Deçanit.

Gara ishte e hapur për të gjithë dhe për të gjitha grupmoshat si dhe ishte në disiplinën e Sllallomit të Madh (GS), rezultatet e së cilës mund të i gjeni më poshtë:

 

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [75.75 KB]

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [65.88 KB]