A9E0F1F5 1098 4A9D BFC1 BFFBF27E3AF8

Me datë 07.03.2021 u zhvilluan garat ndërkombëtare FIS CHI “DARDANIA CUP” në disiplinen e Sllallomit të madh (GS) dhe asaj të Sllallomit (SL), në Qendrën Skitare “Arxhena” në Brod të Dragashit.

Në këto gara morrën pjesë 45 garues nga 6 shtete të ballkanit dhe evropës!

Rezultatet zyrtare mund të i gjeni më poshtë:

GS:

1.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [86.49 KB]

2.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [77.23 KB]

3.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [84.48 KB]

4.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [73.42 KB]

 

SL:

1. 

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [100.46 KB]

2.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [89.22 KB]